Humanitarni koncert "Božić na Sveučilištu" 21. prosinca u 19 sati, MEFST

Humanitarni koncert
Humanitarni koncert „Božić na Sveučilištu“ održat će se u četvrtak, 21. prosinca,  s početkom  u 19 sati u amfiteatru Medicinskog fakulteta, Šoltanska 2.

Na koncertu, koji se odvija u suorganizaciji Hrvatskog narodnog kazališta i Sveučilišta u Splitu, odnosno Umjetničke akademije i Medicinskog fakulteta, nastupaju orkestar i solisti Umjetničke akademije u Splitu te solisti Hrvatskog narodnog kazališta.

Na dan koncerta, umjesto plaćanja ulaznica, prikupljat će se novčane donacije na ulazu. Prikupljeni prihod će u cijelosti biti namijenjen potrebitim studentima splitskog sveučilišta koji su u evidenciji Caritasa splitsko-makarske nadbiskupije. Isto tako, sve sastavnice Sveučilišta mogu poduprijeti ovu akciju uplatom na poseban račun Caritasa, namijenjen ovoj svrsi:

HR64 2340 0091 5109 0318 4
SWIFT CODE PBZGHR2X