Izbori za članove Fakultetskog vijeća 2017. - 2020. - Rezultati

NOVO* REZULTATI IZBORA (pdf)

LISTA KANDIDATA (pdf)

Izbori za nove članove Fakultetskog vijeća održat će se u ponedjeljak 16. listopada 2017.

Na temelju odredbe čl. 4. st. 1. Poslovnika o radu Fakultetskog vijeća Medicinskog fakulteta u Splitu (od 29. rujna 2015.), u postupku provođenja izbora za novi saziv Fakultetskog vijeća za mandatno razdoblje od 1. listopada 2017. do 30. rujna 2020., dekan prof. dr. sc. Zoran Đogaš donosi

ODLUKU O IMENOVANJU IZBORNOG POVJERENSTVA (pdf)

l. lmenujem lzborno povjerenstvo u sastavu:
   1. izv. prof. dr. sc. Jasna Marinović Ljubković
   2. doc. dr. sc. Lidia Gavić
   3. Marino Vilović, dr. med., a

za njihove zamjenike imenujem:
   1. izv. prof. dr. sc. Marijan Šitum
   2. doc. dr. sc. Darko Kero
   3. izv. prof. dr. sc. Ozren Polašek.

ll. Zadaća Povjerenstva je sačiniti listu kandidata i utvrditi rezultate glasovanja na biračkom mjestu te sačiniti zapisnik o svom radu u postupku izbora predstavnika za novi saziv Fakultetskog vijeća.

lll. Lista kandidata i rezultati glasovanja objavit će se na mrežnim stranicama Fakulteta.

Dekan
prof. dr. sc. Zoran Đogaš

Obrazac za prijedlog kandidata RED PROF (pdf)
Obrazac za prijedlog kandidata IZV PROF (pdf)
Obrazac za prijedlog kandidata DOC (pdf)
Obrazac za prijedlog kandidata POSLIJEDOKTORAND (pdf)
Obrazac za prijedlog kandidata ASISTENT (pdf)

KANDIDATI ZA IZBOR PREDSTAVNIKA U FAKULTETSKO VIJEĆE - POPIS ZAPOSLENIKA PO KATEGORIJAMA (pdf)

Prijedlozi kandidata podnose se na propisanom obrascu u roku od 7 dana od dana raspisivanja izbora, odnosno do petka 13. listopada 2017. do 15 sati na Protokol Fakulteta.

Predlagatelji mogu biti svi suradnici i nastavnici Fakulteta, bez obzira na radni odnos.

Kandidati mogu biti samo one osobe koje su u radnom odnosu s Fakultetom i nisu članovi Fakultetskog vijeća po drugoj osnovi. Ispiši stranicu