Sveučilište u Splitu objavljuje Natječaj za mobilnost osoblja u okviru Erasmus+ programa u natječajnoj godini 2020. (link na stranice Sveučilišta)

Natječaj će biti otvoren do isteka sredstava ili do 31.03.2022.

Mobilnosti se mogu iskoristiti do 31.5.2022.

Lista odabranih kandidata objavljivat će se jednom mjesečno, u pravilu najkasnije do 20. u mjesecu, a temeljem prijava predanih u prethodnom mjesecu.

Nastavno i nenastavno osoblje u istoj natječajnoj godini (2020.) može iskoristiti najviše tri mobilnosti u okviru Erasmus+ programa (dvije mobilnosti u okviru Suradnje među programskim državama (KA103) te jednu u okviru Suradnje između programskih i partnerskih država (KA107)). Od ovog pravila isključuju se članovi uprava te Erasmus koordinatori i ECTS povjerenici Sveučilišta i njegovih sastavnica.