Novi broj Glasnika Medicinskog fakulteta

Poštovani čitatelji,
Od prošlog broja Glasnika na Fakultetu su se dogodile mnoge lijepe stvari. Kao prvo bih naglasio proslavu Dana fakulteta 30. ožujka, na kojoj je svečano obilježena 20. obljetnica samostalnosti našeg fakulteta kojoj su nazočili brojni eminentni gosti među kojima je bila i predsjednica RH Kolinda Grabar-Kitarović. Za tu prigodu je napisana i monografija Medicinskog fakulteta. Tu su i još dvije obljetnice ove godine: 10 godina Dentalne medicine i 10 godina izlaženja Glasnika. Također je upriličen posjet naših kliničara na čelu s dekanom prof. Đogašem i upravom fakulteta bolnicama i zdravstvenim institucijama REGIOMED-Kliniken u Bavarskoj, u svrhu boljeg upoznavanja i bolje buduće suradnje. Studenti su napisali cijeli niz interesantnih članaka uz brojne fotografije iz studentskog života i rada.

Smatram da će vam zbog svih ovih događanja ovaj broj biti posebno zanimljiv.

Glavni urednik prof. dr. sc. Milan Ivanišević

Glasnik No. 1. 2017. (pdf)

Arhiva Ispiši stranicu