Odluka o raspisivanju natječaja za dodjelu Rektorove nagrade

Dragi studenti,

rektor, prof.dr.sc. Dragan Ljutić donio je Odluku o raspisivanju natječaja za dodjelu Rektorove nagrade studentu pojedincu, skupini studenata, studentskom zboru, studentskoj udruzi ili drugoj studentskoj organizaciji Sveučilišta u Splitu u akademskoj godini 2020./2021., a za postignuća u akademskoj godini 2019./2020. (uključujući i bivše studente sukladno članku 1. stavku 2. Pravilnika).

Prijave/prijedlozi na raspisani natječaj podnose se najkasnije do 26. svibnja 2021. godine na Rektoratu Sveučilišta u Splitu, Ured za administrativne poslove, pisarnicu i pismohranu na adresi Split, (IV. kat) ili preporučenom poštom na adresu Sveučilište u Splitu, Ulica Ruđera Boškovića 31 21 000 Split.

Sva prateća dokumentacija, obrasci za prijavu, Pravilnik te kontakt osobe na Sveučilištu za dodatne informacije nalaze se na priloženom linku.

https://www.unist.hr/novosti/studentski-zivot/odluka-o-raspisivanju-natjecaja-za-dodjelu-rektorove-nagrade Ispiši stranicu