Poslijediplomski tečaj - Osnovna znanja iz palijativne medicine

Poslijediplomski tečaj stalnog medicinskog usavršavanja I. kategorije

Osnovna znanja iz palijativne medicine

Obilježje palijativne medicine je rad u multidisciplinarnom timu, a organizacija tečaja je namijenjena svim sudionicima tima, zdravstvenim radnicima i radnicima u zdravstvu (liječnicima, medicinskim sestrama, fizioterapeutima, radnim terapeutima, socijalnim radnicima, psiholozima….) koji rade s bolesnicima potrebitim palijativne skrbi.
Cilj tečaja je edukacija polaznika o osnovama ovog važnog dijela medicine kao i stjecanje ključnih kompetencija na razini palijativnog pristupa, izgradnji osnove za kompetencije na razini opće palijativne skrbi, te razvoj sposobnosti zagovaranja filozofije palijativne skrbi u svim situacijama.

Kontakt:
Doc. dr. sc. Iris Jerončić Tomić, dr.med.
Katedra za javno zdravstvo
Medicinski fakultet Sveučilišta u Splitu, Šoltanska 2
Tel. (021) 557 817
iris.jeroncic@mefst.hr

Predviđeni iznos kotizacije prema pristupniku:
3.000,00
kn za liječnike specijaliste
2.000,00 kn članovi multidisciplinarnog tima
1.000,00 kn za specijalizante
Pristojba uključuje: program tečaja, nastavni material, nazočnost izlaganjima, ručak i osvježenje u stankama predavanja.

Registracija i uplata registracijske pristojbe:
Molimo zainteresirane kandidate da svoje uplate izvrše do 17.06.2017.
Financijsko računovodstveni podatci:
Matični broj: 01315366
Poziv na broj: 02 795

Potvrda o sudjelovanju:
Svi sudionici tečaja s uplaćenom registracijskom pristojbom dobit će na kraju tečaja potvrdu o sudjelovanju i broj bodova sukladno pravilnku Hrvatske liječničke komore (20 bodova za aktivno sudjelovanje, pasivni sudionici 15 bodova) i Hrvatske komore medicinskih sestara (aktivni sudionici 15 bodova, a pasivni 11 bodova).

Tečaj se održava u organizaciji i pod pokroviteljstvom:

Medicinski fakultet Sveučilišta u Splitu
Zavod za javno zdravstvo Splitsko-dalmatinske županije
Županija Splitsko-dalmatinska

Prospekt (pdf)

Izvedbeni program tečaja (pdf)