Upisi u 1. godinu 2018./2019.

Poslijediplomski tečaj trajne medicinske izobrazbe - Up to date in IBD

Poštovane kolegice i kolege,

pozivamo Vas na poslijediplomski tečaj trajne medicinske izobrazbe u organizaciji Zavoda za gastroenterologiju i hepatologiju KBC-a Split i Medicinskog fakulteta u Splitu pod nazivom „Up to date in IBD“. Simpozij će se održati 22. rujna 2018. godine od 9 do 15 h na Medicinskom fakultetu u Splitu (Amfiteatar zgrade B).

Edukacija je zamišljena iz dva dijela. U prvom dijelu bit će održana predavanja o najvažnijoj problematici s kojom se danas susrećemo u liječenju upalnih bolesti crijeva, dok će u drugom dijelu biti prikazano 5 endoskopskih pregleda u pacijenata s upalnim bolestima crijeva i to prijenosom uživo iz endoskopske sale.

Cilj tečaja je multidisciplinarnim pristupom nadopuniti znanje novim saznanjima o praćenju i liječenju upalnih bolesti crijeva, a s posebnim osvrtom na endoskopsko praćenje i liječenje novim terapijskim opcijama. Navedena saznanja omogućit će bolje praćenje i liječenje upalnih bolesti crijeva u svakodnevnom kliničkom radu.

Tečaj je namijenjen liječnicima opće medicine, specijalizantima, specijalistima i subspecijalistima interne medicine, gastroenterologije, abdominalne kirurgije te liječnicima svih drugih specijalnosti koje se u svome radu susreću s navedenom problematikom.

Veselimo se Vašem dolasku!

Organizacijski odbor Ispiši stranicu