Poziv za podnošenje prijava za izbor na položaj pročelnika KATEDRE ZA DIPLOMSKI ISPIT

Fakultetsko vijeće je na svojoj 14. sjednici održanoj 25. listopada 2018. odlučilo o pokretanju postupka izbora pročelnika Katedre za diplomski ispit  za razdoblje od dana izbora u studenome 2018. do 30. rujna 2020.
Svoju prijavu za izbor na položaj pročelnika katedre kandidati mogu uputiti dekanu do 5. studenoga 2018., osobno ili putem pošte.

Uz prijavu kandidat prilaže program rada za predstojeće mandatno razdoblje, s posebnim osvrtom na razvoj nastave, kadrova i znanosti kao i prikaz svojih znanstveno-nastavnih aktivnosti u posljednje dvije godine.

Ovaj poziv odnosi se na sve nastavnike, zaposlenike Fakulteta u znanstveno-nastavnim zvanjima.