Poziv za podnošenje prijava za izbor na položaj pročelnika katedre - dodatni rok

4. rujan 2018.

P O Z I V za podnošenje prijava za izbor na položaj pročelnika Katedre za kirurgiju i Katedre za obiteljsku medicinu

Fakultetsko vijeće je na svojoj 12. sjednici održanoj 19. srpnja 2018. odlučilo o pokretanju postupka izbora pročelnika katedri kojima mandat prestaje 30. rujna 2018, a za razdoblje od 1. listopada 2018. do 30. rujna 2020.

Radi promijenjenih okolnosti koje su nastupile u međuvremenu, određuje se dodatni rok za podnošenje prijava za izbor na položaj pročelnika Katedre za kirurgiju i Katedre za obiteljsku medicinu. Kandidati mogu uputiti dekanu prijavu putem protokola Fakulteta do 10. rujna 2018. do 15 sati.

Uz prijavu kandidat prilaže program rada za predstojeće mandatno razdoblje, s posebnim osvrtom na razvoj nastave, kadrova i znanosti kao i prikaz svojih znanstveno-nastavnih aktivnosti u posljednje dvije godine.

Ovaj poziv odnosi se na sve nastavnike, zaposlenike Fakulteta u znanstveno-nastavnim zvanjima.

30. srpanj 2018.

Fakultetsko vijeće je na svojoj 12. sjednici održanoj 19. srpnja 2018. odlučilo o pokretanju postupka izbora pročelnika katedri kojima mandat prestaje 30. rujna 2018., a za razdoblje od 1. listopada 2018. do 30. rujna 2020.

Svoju prijavu za izbor na položaj pročelnika katedre kandidati mogu uputiti dekanu do 30. kolovoza 2018., bilo osobno ili putem pošte.

Dosadašnji pročelnici katedri koji se kandidiraju za sljedeći mandat podnose i izvješće o dosadašnjem radu.

Sve potrebne informacije su u dokumentima:

Odluka Fakultetskog vijeća o duljini mandata (pdf)
Popis katedri za izbore (pdf)
Odredbe Statuta o katedrama (pdf) Ispiši stranicu