Poziv za prijavu - potrebna tri studenta asistenta u istraživačkoj studiji mult. skleroze

Poštovani/e,

u tijeku je multidisciplinarno znanstveno istraživanje multiple skleroze koje se provodi na Medicinskom fakultetu Sveučilišta u Splitu i u Kliničkom bolničkom centru (KBC) Split. Istraživat će se biomarkeri praćenja ishoda liječenja multiple skleroze ispitujući neurofiziološke, imunološke, biokemijske, kliničke i neuropsihološke markere.

Traže se tri studenta za provođenje eksperimentalnih mjerenja, odnosno provođenje neuropsiholoških testiranja i imunološkog testiranja biomarkera krvi osoba s multiplom sklerozom i kontrolne zdrave populacije. Jedan student je potreban u dijelu provođenja biokemijskih istraživanja, a dva studenta u dijelu provođenja neuropsiholoških i neurofizioloških istraživanja.

Opis radnih zadataka (neuropsihološka istraživanja):
- neuropsihološka testiranja na 50 bolesnika s multiplom sklerozom i 50 ispitanika kontrolne skupine
- vođenje baze podataka (pohranjivanje, uređivanje i osnovna analiza)
- asistiranje tijekom TMS eksperimenata (postavljanje elektroda, vođenje internih skripti i pokretanje uređaja)

Opis radnih zadataka (biokemijska istraživanja):
- asistiranje tijekom laboratorijske imunološke obrade krvnih biomarkera metodom protočne citometrije (testiranje na uzorcima krvi uključuje pet protutijela na monocitne biljege)

Što studenti dobivaju sudjelovanjem u istraživanju?
- Mogućnost izrade diplomskog rada
- Iskustvo sudjelovanja u znanstvenom istraživanju

Prijava za sudjelovanje u istraživanju je dobrovoljna i anonimna. Prijavljeni studenti koji udovoljavaju kriterijima bit će pozvani na intervju.

Unaprijed Vam zahvaljujemo na prijavi!

Poziv za prijavu (forma)