Program zbivanja u Tjednu mozga 2018. (od 12. do 18. ožujka) u Splitu

Tjedan mozga, kampanja koja se provodi u Hrvatskoj 16. godinu zaredom u mjesecu ožujku, za cilj ima upoznati javnost sa značenjem istraživanja mozga u 21. stoljeću, stoljeću uma, te približiti neuroznanost i nove spoznaje o mozgu široj populaciji različitog uzrasta.

U Tjednu mozga, od 12. do 18. ožujka, sudjelovat će Medicinski fakulteti i sveučilišne klinike u Zagrebu, Splitu, Rijeci i Osijeku te mnoge udruge, škole i druge javne ustanove.

Katedra za neuroznanost na splitskoj Medicini bit će vrlo aktivna cijeloga Tjedna mozga, pripremajući radionice za dječje vrtiće, zanimljive filmove, predavanja o neurokirurgiji i psihologiji.

Prof. dr .sc. Zoran Đogaš gostuje u programu Radio Splita, u utorak 13. ožujka. U emisiji Izaberi zdravlje, od 9,30 sati govorit će o poremećajima spavanja.

Pogram zbivanja (pdf) Ispiši stranicu