Radni tečaj Multidisciplinarni pristup endodonciji u kliničkoj praksi

S osobitim zadovoljstvom najavljujemo dvodnevni radni tečaj "Multidisciplinarni pristup endodonciji u kliničkoj praksi" koji će se održati na Medicinskom fakultetu u Splitu 18. i 19. listopada 2019. godine.

Tečaj je namijenjen svim doktorima dentalne medicine koji žele proširiti svoja znanja iz endodoncije i kirurškog - parodontološkog šivanja. Prvi dan sastojati će se od niza predavanja, dok ćete drugog dana imati mogućnost prisustvovati dvjema radionicama - kirurškom šivanju i strojnoj reviziji i obradi korijenskih kanala. Na radionicama će sudionicima biti predstavljeni osnovni principi dizajniranja i  odizanja pristupnog režnja, odabir konca i tehnike šivanja, te obrada i revizija korijenskih kanala strojnim instrumentima. Dok će na praktičnom dijelu polaznici na posebnim modelima moći primijeniti stečena znanja.

Program tečaja (pdf)

Lijepo pozdravljamo i veselimo se susretu,

Asst. Prof. Antonija Tadin, DMD, MSc, PhD
Department of Restorative Dental Medicine and Endodontics