Sindikalni izbori@MEFST

PODRUŽNICA MEDICINSKI FAKULTET U SPLITU

Split, 17.10.2017.

Poštovani članovi Sindikata,

s danom 17.10.2017. u našoj Podružnici pokreću se izbori za zastupnike Sabora Nezavisnog sindikata znanosti i visokog obrazovanja za novi četverogodišnji mandat.

Naša podružnica ima pravo na dva zastupnika, po jednog iz Kluba nastavnog osoblja i Kluba nenastavnog osoblja.

Prva faza u provedbi izbora je kandidacijski postupak. Svi članovi s pravom biranja dobit će Obrazac br. 1 za predlaganje kandidata, kojeg mogu popuniti i dostaviti povjereniku Davoru Lukšiću najkasnije do četvrtka 26.10.2017.

O sljedećim fazama (priprema, provedba i verifikacija izbora) bit ćete naknadno obaviješteni.

Svim članovima će biti dostavljena ova obavijest, kao i Obrazac br.1 i propagandni letak, a isti će biti objavljeni na oglasnoj ploči te web stranici fakulteta.

S poštovanjem,

Davor Lukšić, sindikalni povjerenik

OBRAZAC ZA PREDLAGANJE KANDIDATA (pdf)

IZBORNI LETAK (pdf) Ispiši stranicu