Sjednica Osnivačke skupštine udruge Alumni MEFST u petak 29. 10. 2021. godine u 14:00 sati

Poštovane kolegice i kolege,

Inicijativni odbor za osnivanje i registraciju udruge Alumni MEFST poziva Vas na sjednicu Osnivačke skupštine koja će se održati u petak 29. listopada 2021. godine u 14:00 sati u velikom amfiteatru MEFST- a, zgrada B.

Alumni MEFST se osniva kao dobrovoljna strukovna udruga čija je osnovna misija izgraditi i ojačati međusobnu povezanost i suradnju svih generacija bivših studenata, s ciljem poticanja razmjene znanja i iskustva kroz aktivno sudjelovanje u stručnim, obrazovnim i istraživačkim djelatnostima na Medicinskom fakultetu u Splitu. Naša je vizija ojačati ugled Medicinskog fakulteta te poboljšati stručnost i prepoznatljivost diplomiranih studenata i njihovu konkurentnost na tržištu rada.

U Alumni MEFST se mogu učlaniti svi diplomirani studenti koji su završili jedan od integriranih i/ili poslijediplomskih studija koji se izvode na MEFST- u. Na sjednici Osnivačke skupštine birat će se predstavnici članova Udruge u Skupštini putem kojih će članovi Udruge moći odlučivati o svim važnim pitanjima i aktivnostima Udruge.

Radujemo se Vašem dolasku!

Predstavljamo program sjednice:
· 14:00 Otvaranje sjednice i pozdravni govor