Tečaj Plivina ljetna škola Kliničke farmacije

Medicinski fakultet Sveučilišta u Splitu, u suradnji s Pharma Expert d.o.o. organizira tečaj pod nazivom

PLIVINA LJETNA ŠKOLA KLINIČKE FARMACIJE S MEĐUNARODNIM SUDJELOVANJEM

Mjesto održavanja, Medicinski fakultet Sveučilišta u Splitu, Šoltanska 2, 21000 Split

Vrijeme održavanja: 25. – 27. kolovoza 2017. godine

Cilj tečaja:
Namjena ljetne škole je pružiti magistrima farmacije opće razine (bez specijalizacije) dodatna znanja koja nisu stekli ​tijekom svog dodiplomskog školovanja, a danas se pokazuju kao neophodna u implementaciji ljekarničke skrbi. Škola nudi radionice na početnoj i naprednoj razini znanja i vještina iz područja kliničke farmacije, temeljenu na rješavanju slučajeva iz prakse. Planirano je tijekom trodnevne edukacije obraditi 200 slučajeva iz prakse koje uključuju laboratorijske podatke, intervencije, uočavanje medikacijskih pogrešaka i procjenu klinički značajnih interakcija, individualizaciju i racionalizaciju terapije. Program će osigurati i radionice na engleskom jeziku s etabliranim predavačima iz područja kliničke farmacije u EU. Očekujemo polaznike iz Hrvatske, Srbije, Bosne i Hercegovine, Kosova, Makedonije i Crne Gore.

Sponzor tečaja je Pliva Hrvatska d.o.o.

PROGRAM TEČAJA

Kotizacija 1.000 HRK + PDV do 01.08.2017.
                   1.200 HRK + PDV poslije 01.08.2017.

Prijave otvorene na linku:
http://ulix.eventastiq.com/event/plivina-ljetna-skola-klinicke-farmacije/registration Ispiši stranicu