Tečaj trajnog medicinskog usavršavanja Dijabetes u praksi

Medicinski fakultet Sveučilišta u Splitu u suradnji s Zavodom za endokrinologiju i dijabetologiju KBC-a Split organizira tečaj trajnog medicinskog usavršavanja pod nazivom "Dijabetes u praksi", koji će se održati

u srijedu, 13. ožujka 2019. godine u velikom amfiteatru Medicinskog fakulteta u Splitu s početkom u 10 sati.

Cilj tečaja je multidisciplinarnim pristupom nadopuniti i proširiti znanje novim spoznajama o liječenju, kao i o cjelokupnoj kliničkoj skrbi pacijenata s dijabetesom, s posebnim osvrtom na svakodnevni rad liječnika koji se susreću s ovim poremećajem. Navedena saznanja poboljšat će pravodobno prepoznavanje i uspješno liječenje dijabetesa i pridruženih komplikacija u kliničkoj praksi.

Prisustvo na tečaju će se bodovati s 14 bodova za aktivne, a s 10 bodova za pasivne sudionike.

Kotizacija iznosi 200 kn, a plaćanja su oslobođeni stažisti, specijalizanti te studenti poslijediplomskih studija.

Prijave potrebno poslati na mail marino.vilovic@gmail.com s napomenom ukoliko osoba spada u neku od gore navedenih skupina.

Program tečaja (pdf) Ispiši stranicu