ZABA Day @ MEFST

ZABA DAY na Medicinskom fakultetu u Splitu u četvrtak 19.10.

Početak školske godine već je iza tebe, prva stipendija samo što nije stigla, a uz predavanja i učenje nije bilo vremena za razmišljanje o otvaranju računa u banci. Ako ti još k tome priče o transakcijskim računima, studentskim karticama ili kreditima zvuče kao znanstvena fantastika rezerviraj svakako Zaba Day u svom kalendaru.

Kada? U četvrtak 19. listopada od 15.30 do 17.00 sati.
Gdje? U Dvorani B 104 na Medicinskom fakultetu u Splitu.

Bankari Poslovnice mobilne prodaje Zagrebačke banke održat će radionicu na temu „Financijska pismenost“ gdje ćeš imati priliku ne samo naučiti ili ponoviti osnovne financijske pojmove već naučiti njihovu primjenu u svakodnevnom životu i bolje upoznati proizvode Zagrebačke banke namijenjene mladima – Paket za mlade (Internet i mobilno bankarstvo), Studentski krediti, Mastercard Student kartica i blog za mlade www.tkokaze.hr. Specijalisti iz HR-a podijelit će s tobom svoja iskustva kako napisati dobar životopis, gdje nakon fakulteta, kako napisati molbu za posao , kako se najbolje pripremiti za intervju i sl. Nakon predavanja tim Zagrebačke banke bit će na raspolaganju za sva pitanja i individualne razgovore.

Dođi na predavanje i saznaj kako upravljati svojim financijama još jednostavnije.

Vidimo se! Ispiši stranicu