Studenti Medicinskog fakulteta u Splitu u humanitarnoj akciji Medicinari velikog srca

USSM students are participating in the "Medicinari velikog srca" charity and they decorated the boxes where the will collect toys for children in our University Hospital Centre Split and our Medical School. You can also bring toys in the boxes at our Medival School. Job well done guys!  :)

Studenti Medicinskog fakulteta u Splitu sudjeluju u humanitarnoj akciji "Medicinari velikog srca" te su ukrasili kutije u koje će se prikupljati igračka za djecu u atriju KBC-a Split i na Medicinskom fakultetu u Splitu. Donesi i ti igračku u kutiju na Medicinskom fakultetu! Bravo ekipa!

Studenti Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu pokrenuli su humanitarnu akciju „Medicinari velikog srca“ kojom se prikupljaju darovi za djecu koja Božić i novogodišnje blagdane moraju provesti u bolničkim krevetićima.

Toplina obiteljskog doma, zagrljaji najmilijih, smijeh, pjesma i veselje zamijenjeni su bolničkim krevetima, tjeskobom i strahom od same bolesti, medicinskih pregleda i pretraga. Nažalost, stresnost boravka u bolnici ne može se izbjeći.

Zbog toga smo odlučili zajedno s Vama razveseliti malena srca i darovati ih. Svaki dar uručen djeci, neprocjenjiv je, bez obzira na njegovu vrijednost, jer zaokupi njihove misli i unosi radost u sumorne bolničke dane.

Zajedničku blagdansku priču medicinara i svih ljudi dobre volje nastavljamo i ove godine.

Pozivamo Vas da nam se pridružite u akciji „Medicinari velikog srca“ i pomognete nam razveseliti naše najmlađe. Cilj nam je i ove godine za božićne praznike darovati svu djecu u svim bolnicama u Republici Hrvatskoj.

Akcija „Medicinari velikog srca“ 20.11.2017. - 16.12.2017.

Akciju završavamo 16. prosinca 2017. na Europskom trgu svečanim koncertom koji se organizira povodom obilježavanja 100 godina Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu. Ispiši stranicu