CroMSIC



Međunarodna udruga studenata medicine Hrvatska- CroMSIC, nevladina je
i neprofitna udruga studenata medicine u Republici Hrvatskoj. Naša je
udruga od 1992.godine jedna od 84 punopravnih članica International
Federation of Medical Students' Associations (IFMSA), koja ima više od
milijun članova - studenata medicine u 102 zemlje širom svijeta.
Misija naše Udruge je međunarodna suradnja studenata medicine, razvoj
i poboljšanje medicinske edukacije studenata medicine, razvoj svijesti
pojedinca o odgovornosti za vlastito zdravlje, promicanje zdravlja i
zdravstvenog obrazovanja pučanstva, s posebnim naglaskom na mladima.

Vodstvo CroMSIC LC Split
Šoltanska 2, MEFST

http://cromsic.hr/


Voditelj podružnice: Ema Puizina
Lcst@cromsic.hr
095/574 9644
 
Tajnik podružnice/LEO: Goran Tintor
Leo.split@cromsic.hr
095/ 506 7247
 
LORE: Boško Jakšić
Lore.split@cromsic.hr
098/ 185 8926
 
LPO: Antonija Bartulić
Lpo.split@cromsic.hr
092/ 124 4437
 
LOME: Boran Katunarić
Lome.split@cromsic.hr
091/ 603 8050
 
LORA: Ivana Marelja
Lora.split@cromsic.hr
095/ 812 7318
 
LORP: Stjepan Klisović
Lorp.split@cromsic.hr
091/ 597 2057
Ispiši stranicu