Javna nastupna predavanja: Tea Galić, Darko Kero i Livia Cigić

Izvješćujemo Vas da će dr. sc. Tea Galić povodom svog izbora u znanstveno-nastavno zvanje docenta za znanstveno područje Biomedicine i zdravstva, polje Dentalna medicina, grana Morfologija stomatognatnog sustava na Studiju dentalne medicine, održati javno nastupno predavanje pod naslovom:
«MORFOLOŠKA OBILJEŽJA MLIJEČNE DENTICIJE»
Predavanje će se održati u ponedjeljak, 16. siječnja 2017. godine s početkom u 11 i 30 u seminarskoj dvorani B101 na Medicinskom fakultetu u Splitu, Šoltanska 2 (zgrada B).

Izvješćujemo Vas da će dr. sc. Darko Kero povodom svog izbora u znanstveno-nastavno zvanje docenta za znanstveno područje Biomedicine i zdravstva, polje Dentalna medicina, grana Morfologija stomatognatnog sustava na Studiju dentalne medicine, održati javno nastupno predavanje pod naslovom:
«BIOREGENERATIVNA TERAPIJA – ZAŠTO JE TEŠKO NAPRAVITI ZUB?»
Predavanje će se održati u ponedjeljak, 16. siječnja 2017. godine s početkom u 10 i 30 u seminarskoj dvorani B101 na Medicinskom fakultetu u Splitu, Šoltanska 2 (zgrada B).

Izvješćujemo Vas da će dr. sc. Livia Cigić povodom svog izbora u znanstveno-nastavno zvanje docenta za znanstveno područje Biomedicine i zdravstva, polje Dentalna medicina, grana Oralna medicina na Studiju dentalne medicine, održati javno nastupno predavanje pod naslovom:
«INFEKCIJE USNE ŠUPLJINE UZROKOVANE DNA VIRUSIMA»
Predavanje će se održati u utorak, 17. siječnja 2017. godine s početkom u 12 i 15 u seminarskoj dvorani B103 na Medicinskom fakultetu u Splitu, Šoltanska 2 (zgrada B). Ispiši stranicu