Komemoracija povodom smrti kolege prim. mr. sc. Milana Glavaškog

Napustio nas je kolega prim.mr.sc. Milan Glavaški.

Rođen je u Novome Sadu 1958. godine, gdje je diplomirao na Medicinskom fakultetu 1982. godine.

Prim. mr. sc. Milan Glavaški, spec. opće medicine je cijeli svoj radni vijek proveo na Braču.

Bio je obiteljski liječnik, viši predavač na Katedri obiteljske medicine Medicinskog fakultetu u Splitu i predsjednik Stručnog vijeća Doma zdravlja Splitsko-dalmatinske županije.

Od osnutka Katedre za obiteljsku medicinu aktivno je sudjelovao u njenom radu, te je rado i neumorno prenosio  znanje studentima.

Sudjelovao je aktivno na domaćim i međunarodnim skupovima, te je autor više radova i poglavlja u nastavnim udžbenicima.

Od našeg kolege oprostit ćemo se  29. studenog 2021. godine, u 13 sati, u učionici A116, I. kat zgrade Dekanata.

Dragi Milane, hvala ti na svemu.

Tvoja Katedra obiteljske medicine Ispiši stranicu