Praktična škola proteomike@MEFST

Od 8.-12. listopada 2017. održana je Praktična škola proteomike, koju je organiziralo Europsko proteomsko društvo ”EuPA School of Practical Proteomics”.

Predavači su bili najbolji europski stručnjaci za proteomiku s različitih sveučilišta - Cambridge, Max Planck instituta, Sveučilište Ghent, Sveučiište Tuebingen, IMP instituta u Beču i Sveučilišta u Copenhagenu. Na tečaju je bilo 60 učesnika iz svih europskih zemalja, te su svi bili izuzetno zadovoljni naučenim, boravkom na našem Fakultetu i ljepotama Splita.

Drugim riječima vrlo lijepa i reprezentativna slika našeg Fakulteta otišla je na velik broj europskih adresa.

Evo jedno pismo koje dobro prenosi dojmove sudionika škole:

Dear Karl, Boris and Janos,

I wanted to write and thank you again for the opportunity to give a low flow LC workshop at the first EuPA proteomics practical course and for the hospitality you showed. I would also like to say a special thank you to Jasminka for all the help she provided in sourcing consumables and setting up the RSLCnano system.

@ Janos and Jasminka. I really enjoyed my visit to your beautiful town. I shall certainly be visiting it again!

Many thanks again and hope to hear from / see you again soon,

Best wishes from Germering,

Chris