Zahvala Fakultetskog vijeća Medicinskog fakulteta Hrvatskoj nogometnoj reprezentaciji

Fakultetsko vijeće Medicinskoga fakulteta u Splitu na današnjoj sjednici zahvalilo je Hrvatskoj nogometnoj reprezentaciji, igračima, treneru, stručnom vodstvu i čitavom stožeru, na iznimnoj radosti i zadovoljstvu koje nam je priuštila zadnjih mjesec dana i na osjećajima ponosa, zajedništva i najiskrenije ljubavi prema domovini.

Vašu poruku dobro smo čuli i trudimo se istim takvim pristupom ostvariti uspjehe u našoj domeni  koji nadilaze granice Lijepe naše.

Još jednom srdačne čestitke svima uz veliku želju da nastavite, tj. da svi zajedno nastavimo, dalje istim duhom!

Dekan

prof. dr. sc. Zoran Đogaš Ispiši stranicu